5-та ювілейна Міжнародна Конференція IT Weekend Ukraine
Купити квиток
17 вересня, м.Київ
Спікери
Naveen Jain
Засновник та Виконавчий директор Moon Express
Naveen Jain – це підприємець та філантроп, який ставить за…

Naveen Jain – це підприємець та філантроп, який ставить за мету вирішити найбільші світові проблеми шляхом інновацій. Він є засновником декількох успішних компаній, серед яких: Moon Express, BlueDot, Intelius, Talent Wise та InfoSpace.

Компанія Moon Express працює над розробкою роботизованого місячного посадкового модуля для дослідження поверхні Місяця з метою знаходження планетних ресурсів, які матимуть ключове значення для забезпечення майбутнього людства. Проект є складовою частиною програми Google Lunar XPrize, в якому приватні компанії змагаються за можливість посадки першого комерційного космічного апарату на Місяць. Naveen впевнений, що особливі дорогоцінні метали та рідкісні мінерали, що знаходяться на поверхні місяця, можуть бути використані для вирішення Земних проблем енергетики, здоров’я та недостатності ресурсів.

Більше інформації у відео матеріалі про Moon Express.

Головним завданням компанії BlueDot є використання найновітніших розробок з лабораторій, NASA та престижних університетів найкращими підприємцями заради створення успішних компаній, які займатимуться вирішенням найбільших проблем людства. Більше інформації у відео матеріалі про BlueDot.

http://www.naveenjain.com/,

http://www.blue.tech/

Sasha Goldshtein
CTO у Sela Group
Sasha Goldshtein, CTO у Sela Group, Microsoft C# MVP та…

Sasha Goldshtein, CTO у Sela Group, Microsoft C# MVP та Azure MRS, автор Pluralsight та міжнародний консультант та тренер. Sasha є автором книги «Introducing Windows 7 for Developers» (Microsoft Press, 2009) та «Pro .NET Performance» (Apress, 2012), активний блогер та автор багатьох навчальних курсів, серед яких .NET Debugging, .NET Performance, Android Application Development та Modern C++. Його робота як консультанта спрямована в більшості у руслі розподіленої архітектури, налагодження розробницького процесу  та розробки мобільних додатків.

Maurice de Beijer
Засновник The React Tutorial
Maurice de Beijer – незалежний консультант та наставник у галузі…

Maurice de Beijer – незалежний консультант та наставник у галузі програмування.Його головною спеціалізацією є ASP.NET MVC, JavaScript, React та AngularJS. Його робота також полягає у розробці масштабних, глобальних, безпечних додатків для нафтогазової промисловості. Maurice також є активним учасником спільноти open source. Він викладає курси по ASP.NET MVC , ECMAScript, TypeScript, React та Angular JS. Починаючи з 2005 року отримує щорічні нагороди Microsoft Most Valuable Professional Award. Крім того, Maurice є активним учасником голландської .NET спільноти “dotNED” та допомагає в організації її постійних зустрічей.

Andreas Evers
Головний консультант - Backend Practice Lead & Competence Lead Microservices у компанії Ordina Belgium
Andreas Evers  – головний Java констультант у компанії Ordina, захоплюється…

Andreas Evers  – головний Java констультант у компанії Ordina, захоплюється Spring ecosystem, мікросервісами,  REST, чистим кодом та застосуванням найкращих практик у своїй роботі. Завзятий ентузіаст open source та Spring. На даний момент працює на позиції Technical lead та займається дизайном та імплементацією нової веб-доменної архітектури на Proximus.

У Andreas більше 7 років досвіду у Java та роботи з численними великими проектами. Виступаючи на конференціях в більшості свої доповіді присвячує Архітектурі та найкращим практикам роботи. Андреас також очолює відділ компетенцій у  Ordina, тримаючи руку на пульсі найновіших трендів та тенденцій. Будучи технічним керівником у Proximus, Andreas керував дизайном та імплементацією усієї архітектури мікросервісів використовуючи Netflix OSS та Spring фреймворки такі як Spring Cloud, REST Docs, Hateoas.

Michał Karzyński
Software Engineer у Intel Corporation
Michał Karzyński має науково-дослідницький досвід у сфері молекулярної біології та…

Michał Karzyński має науково-дослідницький досвід у сфері молекулярної біології та біоінформатики. На даний момент працює веб-розробником повного циклу, технічним лідером та консультантом, спеціалізуючись у динамічних мовах, таких як Python та JavaScript.

Michał працює у команді DevOps, захоплюється Linux та інфраструктурою як код (Puppet, Vagrant). Michał написав книгу про адміністрування серверу Webmin Administrator’s Cookbook”. У ролі консультанта був відповідальним за дизайн та розгортання хмарної інфраструктури для ряду компаній.

На даний момент Michał працює інженером-програмістом укомпанії Intel. Він також керує консалтинг компанією Atarnia.com та пише свій блог, який можна знайти на http://michal.karzynski.pl

Alexander Hendorf
CTO у Königsweg
Будучи Chief Information Officer у німецькій компанії Königsweg, що займається…

Будучи Chief Information Officer у німецькій компанії Königsweg, що займається управлінським консалтингом, Alexander допомагає підприємствам та організаціям здійснити перехід на оцифровку та автоматизацію. Виступи на таких відомих конференціях як MongoDB days, EuroPython, PyData допомогли йому стати досвідченим експертом у сфері аналізу даних. Будучи одним із 25 «mongoDB masters», він ділиться своїм досвідом, виступає з доповідями, навчає та бере участь у глобальних ком’юніті, зокрема у ролі «program chair» на конференції EuroPython та MongoDB MUG leader.

Stephan Jaensсh
Tech Lead у Yelp
На даний момент Stephan є software engineer у Yelp, координує…

На даний момент Stephan є software engineer у Yelp, координує backend для додатку Yelp, орієнтованого на власників бізнесу.  Раніше працював з додатком Yelp для споживачів.

Stephan вивчав бізнес інформатику у Магдебурзькому університеті (Німеччина) та заснував компанію з двома друзями-студентами. Вони створили найпопулярнішу в окрузі онлайн ком’юніті та видавали друкований журнал міста / календар подій. Після багатьох років роботи з PHP, він почав вивчати Python у 2008 і жодного разу про це не пошкодував. Окрім того, Stephan має досвід роботи з C++ та Java.

Matt McBride
VP, Global Experience Design, SoftServe, Design Educator у Academy of Art University
Matt це дизайнер, викладач, агент змін та людина, для якої…

Matt це дизайнер, викладач, агент змін та людина, для якої не існує проблем, що не можна вирішити.

Зараз він працює у SoftServe на позиції Global Design Leader, з багатокультурною командою із 4000 людей, серед яких дизайнери та розробники, що розробляють обдумані, зручні в користуванні, інноваційні рішення світового класу для користувачів по всьому світу.

Окрім цього, Matt має величезну пристрасть до викладання, тож він часто навчає візуального дизайну та user experience у вищих навчальних закладах у ролі ад’юнкт-професора.

Будучи всесвітньо визнаним доповідачем, Matt часто виступає з доповідями про індустрію дизайну, організаційне проектування, дизайн-мислення, та його особистий шлях як людини та дизайнера.

Андрій Солдатенко
CTO в Persollo
Андрій Солдатенко обожнює тестування та програмування. Будучи CTO у Persollo,…

Андрій Солдатенко обожнює тестування та програмування. Будучи CTO у Persollo, він також працює Python Backend Developer через toptal під соціальні мережі.

У Андрія великий досвід роботи у ролі Python та Golang developer . Він також володіє глибокими знаннями автоматизованого тестування та справді розуміє як оцінювати та покращувати якість проектів. Він любить вирішувати складні задачі, алгоритми та брати участь у спортивних змаганнях з програмування. Його також цікавлять бази даних та операційні системи на основі unix, а також він закохався у natural language processing та text mining.

Sebastian Witowski
Software Engineer в CERN
Sebastian працює в компанії CERN на посаді DevOps. Швидше не…

Sebastian працює в компанії CERN на посаді DevOps. Швидше не просто DevOps, а full stack DevOps supporter/supervisor.
Він допомагав у запуску електронної публікаційної платформи у CERN у якості lead developer, а зараз працює на найбільшою цифровою бібліотекою в CERN – CERN Document Server.

Sebastian випускник університету AGH University of Science and Technology в Кракові та завершував свою магістерську роботу в Grenoble Institute of Technology. У більшості своєї роботи він використовує Python, проте також цікавиться вивченням нових мов програмування.

Оскільки координація роботи команди є значною частиною його роботи, Sebastian усвідомлює важливість навчання та викладання, та намагається ділитися своїми знаннями з іншими на багатьох конференціях.

Bartosz Balewski
Managing Partner, Owner at Together. Pvevioulsy Interaction Designer, Hewlett-Packard
Bartosz – ментор з user experience, який спеціалізується у interaction…

Bartosz – ментор з user experience, який спеціалізується у interaction та service design. Його підхід заснований на Human Centered Design. У нього є досвід роботи на кожному етапі процесу – від дослідження і ідей до дизайну, тестування та імплементації. Його глибокі знання принципів UX, інструментів і методологій допомогли йому досягти успіху у проектах для таких брендів як:  HP, Audi, Raiffeisen Bank та ING. Разом з коммюніті Google Experts він допомагає молодим стартапам по всьому світу розробляти успішні проекти для клієнтів. Bartosz – сертифікований Google Sprint Master. Також є лідером Design Sprint workshop, фреймворк оснований на дизайн-мисленні для команд, що дозволяє вирішувати складні проблеми всього за декілька днів.

Adam Lankford
Design Leader в IBM Design
Адам – Design Lead в IBM Bluemix в Остіні, шт.…

Адам – Design Lead в IBM Bluemix в Остіні, шт. Техас та front-end розробник. Він керує багатопрофільною командою дизайнерів, дослідників та front-end розробників, що працюють над покращенням хмарних платформ, пропонованих IBM. Будучи пристрасним прихильником створення першокласних, орієнтованих на користувача UX, він координує цей процес та найкращі практики Design Thinking у IBM, щоб допомогти розробникам створювати, керувати та підтримувати веб та мобільні додатки.

Marcus Lambert
CTO в Omobono
Свою глобальну репутацію Marcus здобув у ролі технологічного новатора через…

Свою глобальну репутацію Marcus здобув у ролі технологічного новатора через проектування та виготовлення програмної продукції світового класу в компанії Omobono.

Marcus впевнений, що майбутнє маркетингу визначатиметься даними та алгоритмами та в значний потенціал штучного інтелекту (AI).  На даний момент він  займається поширенням передового внеску Omobono саме в цьому напрямі.

У Маркуса понад 20 років досвіду у сфері технологій. Його коментарі щодо технологій, цифрового та мобільного маркетингу є часто затребуваними американськими та торговими представниками преси. Він також часто виступає доповідачем на ключових для індустрії конференціях.

Sagi Shrieber
Співзасновник «Hacking UI & Side Project Accelerator», засновник «Pixel Perfect Magazine»
Sagi це дизайнер, письменник, підприємець. Він є співзасновником «Hacking UI…

Sagi це дизайнер, письменник, підприємець. Він є співзасновником «Hacking UI & Side Project Accelerator», засновником «Pixel Perfect Magazine», а також ментором з UX у Google Campus Tel Aviv для стартапів.

Нещодавно Sagi залишив свою роботу директора дизайну в успішному стартапі, щоб зосередити весь свій час на своє колишнє позаробоче захоплення – Hacking UI.

На даний час Sagi разом зі своїм бізнес партнером керує проектом The Side Project Accelerator – 8-тижневою онлайн-програмою, яка спрямована допомогти іншим перетворити свої власні проекти у реальний успішний бізнес.

Martin Knobloch
Principal Consultant у Nixu BeNeLux
Мартін – головний консультант у компанії Nixu BeNeLux. Його головною…

Мартін – головний консультант у компанії Nixu BeNeLux. Його головною сферою роботи є захист програмного забезпечення, від усвідомлення до імплементації. У своїй щоденній роботі він відповідальний за навчання в галузі безпеки додатків, консультацію та імплементацію засобів безпеки в додатки.

Маючи досвід роботи в Java Development, він розуміє всю складність розробки програмного забезпечення Enterprise, середовища Agile Scrum та постійної реалізації проектів.

У 2006 р. Martin потрапив в середовище OWASP. Він став членом ради голландського осередку  OWASP у 2007 р . Він зробив свій внесок у реалізацію декількох проектів OWASP та є співорганізатором конференції OWASP BeNeLux-Day з 2008 року. Martin був головою комітету Global Education Committee з 2008 року до завершення діяльності комітету.

Корім того, Martin є головою конференції OWASP AppSec-Eu/Research 2015 в Амстердамі, Нідерландах та залучений в AppSec-Eu 2016 наряду з іншими обов’язками в ролі CfT Co-Chair.

Martin часто виступає у ролі доповідача в університетах, на хакерських та інших конференціях.

Ryan Page
Director, Digital Design у Capital One
На посаді директора дизайну у Card Partnerships в межах компанії…

На посаді директора дизайну у Card Partnerships в межах компанії Capital One, Ryan керує талановитою  та багатопрофільною командою дизайнерів, які працюють над поліпшенням відносин людей з грошима. Він мав можливість допомогти Capital One побудувати політику дизайну компанії, зовнішню репутацію як на внутрішньому ринку Чикаго, так і назовні. З понад десятирічним досвідом як практика так і керівника креативних команд у цифровому просторі, досвід Раяна пов’язаний як з роботою в агенціях так і з практикою «in-house». Його головна пристрасть – дизайн та імплементація end-to-end experiences, які приносять цінність людям та бізнесу. Щоб досягти цієї цілі, Ryan вірить у важливість допомоги бізнесам зрозуміти цінність дизайну, в той же час домагаючи дизайн командам усвідомити бізнес-результати, які приносить їх робота.

Дмитро Тарасенко
Technical Leader, SoftServe
Першопочатково С\С++ розробник із 6-ти річним досвідом. Писав для DOS,…

Першопочатково С\С++ розробник із 6-ти річним досвідом. Писав для DOS, пізніше під Windows. Брав участь у різних проектах: від фрілансерських замовлень до банківських систем та інтерпритаторів мов. Долучався до розробки антивіруса та низькорівневого ПЗ для банкоматів. Останні 6 рокiв пише на JavaScript та працює над великими проектами. Добре знайомий з ExtJs, jQuery, BackboneJs тощо. Активний учасник найрізноманітніших конференцій та ІТ-комьюніті у Львові та Україні. Автор кількох проектів “для душі”, таких як : N13 – Js OOP library та JSQuest for developers та jevo – digital organisms simulator, які знаходяться у відкритому доступі на github.

Олександр Лазарчук
Software Engineer у SoftServe
Працює як python web developer повного циклу. Він став працювати…

Працює як python web developer повного циклу. Він став працювати з python ще до того, як це стало мейнстрімом J Використовував python для всіх видів скриптів, систем, e2e,… тестування, як засіб генерування даних зі «scipy» та «numpy».  Навіть використовував Python для побудови opencl кластерів. Потім працював над розробкою великих аналітичних систем для навчання використовуючи python2.x та  Python 3.3. Вважає себе молодим та перспективним :)

Влад Стиран
Director of Operations, Berezha Security
Влад є всесвітньо відомим експертом у галузі Information Security з…

Влад є всесвітньо відомим експертом у галузі Information Security з понад 10+ років досвіду у Penetration Testing, Security Audit та Consulting. На даний момент на ряду з іншими сертифікаціями, Влад володіє сертифікатами OSCP, CISSP та CISA, крім того є сертифікованим C|EH, ISO27001LA.  Влад часто виступає на InfoSec конференціях з доповідями про загрози Social Engineering  та методи і техніки Penetration Testing.

У компанії Berezha Влад відповідає за управління ресурсами та надання високоякісних security послуг.

Андрій Музиченко
Член команди Mars Hopper
Студент НАУ, профіль захист інформації. Член команди Mars Hopper, українського…

Студент НАУ, профіль захист інформації. Член команди Mars Hopper, українського проекту-переможця цьогорічного міжнародного конкурсу NASA International Space Apps Challenge. Відповідав у Mars Hopper за зв’язки з громадкістью та допомагав з прототипами.

Цікавиться зеленими технологіями, IT та освітою.

Salih Goncu
Senior Programmer, SAP
За передбаченням свого батька, Salih ознайомився з комп’ютерами навіть швидше,…

За передбаченням свого батька, Salih ознайомився з комп’ютерами навіть швидше, ніж пішов до школи. Коли йому виповнилося 12 років, його батько почав відвідувати курс із мови програмування КОБОЛ (COBOL), і Salih також відвідував ці курси із ним, кожен вечір впродовж року. Вони програмували на старому комп’ютері типу EC VAX, що на той час нещодавно вийшов, і, чесно кажучи, Salih все ще сумує за “великою залізякою”.

З моменту свого першого досвіду, Salih вже знав і бачив своє майбутнє в цій сфері. Протягом останніх 6 років, він працює в складі команди Plant Connectivity team в компанії “SAP”, яка забезпечує машинну інтеграцію і нормалізацію даних продукту, що використовується для збору даних із усіх видів джерел даних, починаючи від виробничих ліній до електричних вітрових турбін.

Після багатьох років і роботи в кількох країнах, він досі відчуває “радість” програмування, що надихає його до створення і впровадження нових ідей та підняття можливостей до нових горизонтів.

Після багатьох років, Salih досі пам’ятає слова свого наставника, професора Ордала Демокана (Ordal Demokan): “До тих пір, поки у нас є достатня кількість рівнянь, щоб підставити змінні, ми можемо вирішити будь-яку проблему, якщо бажаємо розв’язати її ”.

Василь Милько
Director of R&D, SoftServe
Василь відповідає за дослідження і новаторські ідеї, включаючи когнітивні обчислення…

Василь відповідає за дослідження і новаторські ідеї, включаючи когнітивні обчислення (Cognitive Computing), емоційне сприйняття (Emotional Intelligence), інтернет речей (Internet of Things), охорону здоров’я (Healthcare), поглиблений аналіз даних (Advanced Analytics), досвід роботи користувача (User Experience) та мобільність і натільні пристрої (Mobility and Wearables). Василь заснував SoftServe Design Office та розробив Security компетенцію – він здобув ступінь магістра в галузі кібернетики у Національному університеті імені Івана Франка у Львові, Україна.

Павло Грозян
Senior Product Designer, Grammarly Inc., Київ
Досвід роботи Павла у сфері цифрового дизайну продукту становить 9…

Досвід роботи Павла у сфері цифрового дизайну продукту становить 9 років. Він зробив екстраординарну кар’єру у сфері дизайну продукту та візуального дизайну. Створені ним додатки для Web, iOS та робочого столу добре відомі, і їх використовують мільйони користувачів по всьому світу. Останні чотири з половиною роки він працював у MacPaw, де створив команду дизайнерів, а також створив безліч відомих продуктів з нуля. На даний момент він працює над власними продуктами.

Ігор Фесенко
Application Architect, SoftServe
Ігор захоплюється дизайном та розробкою масштабованих, гнучких, підтримуваних на хмарі…

Ігор захоплюється дизайном та розробкою масштабованих, гнучких, підтримуваних на хмарі програмних рішень, використовуючи найновіші практики безпеки. Він є професіоналом у C#, JavaScript & Azure та має досвід управління та оцінювання багатьох проектів, з фокусом на  високу продуктивність та рішення для великих даних. В даний час його увага приділяється побудові та покращенні масштабованих та безпечних додатків, додатків та операцій, що підтримуються на хмарі, а також управлінні ідентифікацією та доступом.

Сергій Ларьков
Провідний фахівець, Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ), Державне космічне агентство України
 

 

Андрій Светлов
Software Developer, DataRobot
Андрій використовує Python з 1999. Він став Python Core Developer…

Андрій використовує Python з 1999.

Він став Python Core Developer у 2012.

Брав участь у розробці бібліотеки asyncio.

Автор aiohttp та дюжини інших бібліотек, що базуються на asyncio та розміщені на https://github.com/aio-libs/

Його найбільше цікавить мережеве програмування та розробка розподілених систем.

Валентин Панюта
Brand Leader, Head of Innovations, FEDORIV
До цього очолював українську філію шведського рекламного агентства Citat

До цього очолював українську філію шведського рекламного агентства Citat

Laurence O’Rourke
Rosetta Mission - Science Operations and Philae Lander, European Space Agency
Laurence O’Rourke is from Ireland and has being working in…

Laurence O’Rourke is from Ireland and has being working in the European Space Agency since 1996. He has worked on 5 satellite missions for ESA during this time. In Rosetta, he is the Downlink Science Operations Manager jointly leading a team of over 25 people with Michael Kueppers. This team interacts with the 11 instrument teams and the Philae Lander teams located around Europe and the US. The team is responsible for the planning of science operations which involves designing the science trajectory around the comet, pointing the spacecraft at the comet, providing the instrument commanding and checking the success of the executed observations when they have been completed on board. Laurence is also the ESA Philae Lander System Engineer and was coordinator for the search for Philae which was successfully found on the 2nd September this year.

Назар Тимошик
Security Consultant Lead, SoftServe
Nazar Tymoshyk  is a cyber security researcher and writer passionate…

Nazar Tymoshyk  is a cyber security researcher and writer passionate about Cloud, Web 2.0, Application and IoT Security, Honeypots, Virtual Machine Introspection (his Ph.D. topic) and exploit analysis. Nazar specializes in many security disciplines including IT Management, Penetration Testing, computer forensics, malware analysis, intrusion detection/prevention, and mobile/cloud application security.

He is currently leading a top notch highly skilled cyber security team at SoftServe in Lviv (Ukraine). His team execute between 30-40 security attacking/defending and implementation projects annually. Nazar helping with Architecting security products for ISV, retail and healthcare companies making their products actually secure by design, PII/PCI/PHI data, intellectual property and business protected. Nazar also evangelize and setup Security Assurance programs and processes in top US based healthcare and finance companies based on Microsoft SDLC and OWASP SAMM methodology. He and his team helped biggest german automotive company to identify and mitigate critical security defects in IoT connected-car eco-system and safe car owners from remote attacks similar seen in Jeep case.


Організатор

Партнери

Ексклюзивний партнер (2016)
Золотий партнер (2016)
Генеральний HR-партнер (2016)
Смачні партнери (2016)
Алкогольні партнери (2016)
Партнер проживання (2016)
Спонсори подарунків (2016)
Інформаційні партнери (2016)